Netcad Demo Sürüm Nasıl Kurulur?

Merhaba arkadaşlar, bu makalemizde sizlere Netcad programının demo sürümünün nasıl kurulduğunu, Demo için nelerin gerektiğinden bahsedeceğim..

Netcad Demo Sürüm Nasıl Kurulur?
Netcad Demo Kurulumu

Merhaba arkadaşlar, bu makalemizde sizlere Netcad programının demo sürümünün nasıl kurulduğunu, Demo için nelerin gerektiğinden bahsedeceğim..

Netcad Demoyu Kurmayı Hala Denemediniz mi ?

Netcad Demo Nasıl Kurulur. Demo Netcad kurulumunu çalıştırabilmek için internet bağlantısının olması gerekmektedir.Demo Netcad kullanım taleplerinizi bilgi@netcad.com.tr adresine; kişisel bilgileriniz, çalıştığınız kurum/kuruluş ve ne amaçla hangi Netcad modüllerini talep ettiğiniz bilgileri ile iletebilirsiniz. Netcad tarafından yapılacak değerlendirmenin olumlu olması durumunda demo netcad kullanabilmeniz için tarafınıza kullanıcı adı ve şifre gönderilecektir.

 Merhaba arkadaşlar sizler için netcad demo sürümünün nasıl kurulduğunu anlatacağım. Daha önce belirttiğimiz şekilde sitemiz üzerinden her hangi bir crack paylaşımı yapılmayacaktır. Bu noktada meslektaşlarımızı crack kullanmak yerine lisanslı veya demo sürüm kullanmalarını tavsiye ediyoruz.

 

Peki Netcad Demo Sürümü Var mı?

Her ne kadar haritacılık sektöründe netcad denildiğinde demo sürüm olmadığı yönünde bir bilgi olsada aslında Netcad firmasının izin verdiği veya demo sürüm gönderdiği bir takım  kullanıcılar için Netcad demo sürümü kullanılabilmektedir.

Netcad demo sürümünün kullanılabilmesi için öncelikle bilgisayarınızın internet bağlantısı olması gerekmektedir. Aksi takdirde Netcad demo sürümü çalışmayacaktır.

İnternet bağlantısı olan bilgisayarınızda Netcad demo sürümünü kullanmanız için öncelikle bu mail adresine kişisel bilgilerinizi, çalıştığınız kurum/kuruluş ve ne amaçla hangi Netcad modüllerini talep ettiğiniz ile ilgili bilgileri iletmeniz Netcad Firması tarafından istenmektedir.

Göndermiş olduğunuz maile istinaden Netcad firması tarafından yapılacak değerlendirmenin olumlu olması durumunda demo netcad kullanabilmeniz için tarafınıza kullanıcı adı ve şifre gönderilmektedir.

Demo Netcad Kullanıcı Adı ve Parolamı Aldım Ne Yapmalıyım?

Bu işlemi geçtikten sonra yani netcad firması tarafından size kullanıcı adı ve şifresi gönderildikten sonra Tek kullanıcı Netcad 7.0 GIS kurulumları Indirilebilir Dosyalar bölümünden indirilerek kurulum işlemi yapılır. 

Kurulum sonrasında masaüstünde otomatik olarak oluşan Netcad 7.0 GIS kısayolu üzerine tıklanır.

İşlem sonrasında tarafınıza Netcad firması tarafından tanımlama yapılan Kullanıcı Adı ve Şifre giriş ekranı açılacaktır.

Netcad firması tarafından size gönderilen Doğru kullanıcı adı ve şifre giriş yapılarak Netcad  Demo sürümü açılır.

Demo Sürüm Kurulum İşlemi Tamamlanmıştır. Hayırlı Olsun..

Not: Netcad Demo sürümü talebinde bulunurken, göndereceğiniz bilgiler ve kullanım amacınızı doğru bir şekilde iletmeniz demo kullanıcı bilgilerini alma olasılığınızı arttıracaktır.